Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для заряджання | 4USB |
| Місткість | 80000mAh |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Колір | Black |
| Показник заряду | LCD Display |
| Потужність (W) | 22.5W |
| Сила струму (А) | 3.0A |
| Швидка зарядка QC / PD | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 546,94 ₴











