
УМБ BASEUS Qpow Pro Digital Display Fast Charge Power Bank (With Type-C Cable) 20000mAh |USB/Type-C/Lightning, 22.5W/5A, PD/QC|
1 193,69 ₴
- В наявності
- Код: 24501
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для заряджання | 1USB |
| Місткість | 20000mAh |
| Дод. роз'єми | Type-c/lightning |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Колір | Black |
| Показник заряду | LCD Display |
| Потужність (W) | 22.5W |
| Сила струму (А) | 5A |
| Швидка зарядка QC / PD | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 193,69 ₴











