
Android Магнітола для авто A2646KT (Q3162) | OS9.1, 2/16GB, 10.1" HD, GPS, WI-Fi, FM, BT|
4 552,26 ₴
- В наявності
- Код: 18039
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No Name |
| Операційна система | Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| Car Play/Android Auto | Немає |
| Діагональ екрана | 10,1" |
| Колір | Black |
| Обсяг пам'яті | 16GB |
| Пам'ять RAM | 2GB |
| Підключення | 2din |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 552,26 ₴











