
УМБ HOCO Transparent discovery edition magnetic fast charge power bank Q10 5000mah |Type-C, 3A/20W, QC/PD|
1 038,23 ₴
- В наявності
- Код: 25725
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5000mAh |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Є |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Колір | white |
| Показник заряду | LED індикатор |
| Потужність (W) | 20W |
| Сила струму (А) | 3.0A |
| Швидка зарядка QC / PD | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038,23 ₴










